23.10.2010 - STŽ Požáry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: HDR
3.8km 0m 7k |
|
|
|
----------------------------------------------------------------------- |
|
|
1.Husáková Petra Neregistrovaní NER 17.55 0ch |
2.Bláha Matyáš Slavoj Praha SJP C 21.14 0ch |
2.Bláha Vojta Slavoj Praha SJP C 21.14 0ch |
4.Průša Kryštof Neregistrovaní NER 22.16 0ch |
5.Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka DKP0202 C 22.55 0ch |
6.Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C 24.21 0ch |
|
7.Vaculík Tadeáš SK Kamenice KAM 25.12 0ch |
8.Hovorka Jan SK Kamenice KAM 25.15 0ch |
9.Hudousková Markéta OB SK Zvole ZVO0360 C 25.18 0ch |
10.Rožek Vojtěch VŠSK MFF UK Praha MFP0501 C 26.03 0ch |
11.Eliášová Klára KOB TRETRA Praha TAP
C 26.19 0ch |
12.Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha MFP0551 C 26.24 0ch |
13.Víšková Veronika SK Kamenice KAM 28.58 0ch |
14.Křížová Viktorka Neregistrovaní NER 29.24 0ch |
15.Černý Filip SK Kamenice KAM 29.41 0ch |
16.Hejsek Filip Lukáš SK Kamenice KAM 31.06 0ch |
17.Průša Dominik Neregistrovaní NER 31.20 0ch |
18.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 33.27
0ch |
19.Šormová Gabriela KOB Kladno DKL 33.38 0ch |
20.Tereza Ondřejčková TJ AERO Odolena Voda ODV C 34.07 0ch |
21.Novotný Tomáš SK Kamenice KAM0211 34.14 0ch |
22.Novotný Jakub SK Kamenice KAM0401 34.19 0ch |
23.Arnoštová Veronika USK Praha VSP0450 C 35.09 0ch |
24.Pokorná Linda SK Praga PGP0350 35.16 0ch |
25.Repiská Betynka VŠSK MFF UK Praha MFP0355 C 36.05 1ch |
26.Kamarád Tomáš SK Praga PGP 37.13 0ch |
27.Řeháková Ludmila Sokol Praha Spořilov DVP0451 C 37.23
0ch |
28.Renda Michal SK Kamenice KAM 37.25 1ch |
29.Pucherna František KOB TRETRA Praha TAP
38.06 0ch |
30.Bohatí Jeníček Mařenka Slovan Praha UVP 39.06 0ch |
31.Rendová Kateřina SK Kamenice KAM 40.02 0ch |
32.Šiler Martin SK Kamenice KAM 40.12 0ch |
33.Čechmánek Václav VSK Přírodověda PVP 40.27 0ch |
34.Kyral Maxmilián SK Kamenice KAM 41.05 0ch |
35.Šplíchalová Veronika OB SK Zvole ZVO0361 C 41.06 0ch |
36.Martynková KOB TRETRA Praha TAP
C 43.14 0ch |
37.Puchernová Bára KOB TRETRA Praha TAP
43.46 0ch |
38.Bláho Šimon Neregistrovaní NER 43.51 0ch |
39.Picl Daniel Sokol Praha Spořilov DVP0401 C
46.55 0ch |
40.Přibíková Agáta SK Praga PGP06 C 47.19 0ch |
41.Riera Alba Oddíl OB Kotlářka DKP
48.31 0ch |
42.Řeháková Karolina Sokol Praha Spořilov DVP C 49.36 0ch |
43.Kuc Radim OK Sparta Praha SCP 50.18 0ch |
44.Blažková Adéla Neregistrovaní NER 58.08 0ch |
45.Kadlecová Nikola VŠSK MFF UK Praha MFP
C 64.35 0ch |
46.Brachtl Šimon OB SK Zvole ZVO0210 C 65.14 0ch |
47.Vojtíková Klára Neregistrovaní NER 70.43 0ch |
48.Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka DKP0850 C 87.32 0ch |
49.Glasnáková VŠSK MFF UK Praha MFP
C 89.36 0ch |
50.Nedbalová Klára VŠSK MFF UK Praha MFP0850 C 92.23 0ch |
51.Jedličková Josefína USK Praha VSP0651 104.25 0ch |
52.Šeborová Kateřina KOB Kladno DKL0950 C115.33 5ch |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|